Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Kolejna promocja subfunduszu UniLokata PLUS 1,00%

News Opublikowano: 02-12-2016
podwyżka emerytur

Subfundusze to produkty inwestycyjne, które opierają się na inwestowaniu aktywów np. w bezpieczne dłużne instrumenty korporacyjne. W listopadzie 2016 na rynku pojawiła się całkiem interesująca, kolejna zresztą promocja subfunduszu UniLokata PLUS 1,00%, w ramach której jej posiadacz otrzyma 1,00% dopłaty do zainwestowanej sumy od Union Investment TFI S.A.

Nowa promocja subfunduszu UniLokata PLUS 1,00% – szczegóły

Na jaki zysk mogą liczyć inwestorzy zainteresowani kolejną odsłoną UniLokaty? Prognozowany zysk z wynosi około 1,70%. Zgodnie z obowiązującym regulaminem, wszyscy uczestnicy akcji promocyjnej, którzy wpłacą minimum 10 000 złotych kapitału, otrzymają dodatkowo od Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych Union Investment 1,00% bonusowych środków, czyli przynajmniej 100 złotych extra.

Jeśli z kolei wpłacimy kwotę 100 000 złotych, nasz zysk wyniesie aż 1000 złotych – to całkiem dobry rezultat. Warto wspomnieć, że nabywamy jednostki uczestnictwa na 100 dni. Podkreślmy też, że do 17 kwietnia 2017 inwestor uczestniczący w promocji nie może dokonywać żadnych zmian w rejestrze.

Akcja promocyjna potrwa do 29 grudnia bieżącego roku (do tego czasu należy dokonać rejestracji za pośrednictwem e-formularza). UniLokatę PLUS 1,00% mogą założyć wszyscy inwestorzy, którzy od 1 października tego roku nie korzystali z żadnych produktów inwestycyjnych Union Investment.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *