Karta płatnicza z własnym zdjęciem – standard, czy luksus dla wybranych?

Karta płatnicza z własnym wizerunkiem to bajer nie tylko dla małolatów. Zdjęcie możemy umieścić, spełniając własny kaprys, jednak może także stanowić zabezpieczenie. Przeglądając oferty banków, możemy dojść do wniosku, że tylko nieliczne instytucje posiadają ją w swojej ofercie. Karty płatnicze z własnym wizerunkiem oferuje swoim klientom wyłącznie pięć banków. Możemy więc na niej mieć zdjęcie ulubionego zwierzaka, żony, męża, kochanki itp.

Które banki oferują spersonalizowaną kartę płatniczą?

Chciałbyś kredyt w CHF zamienić na PLN lub ... po prostu unieważnić umowę z bankiem?Dowiedz się więcej >

W większość instytucji finansowych klient nie ma wpływu na to, jaki wizerunek znajdzie  się na jego karcie płatniczej. Zazwyczaj każdy bank ma przypisaną zaledwie jedną grafikę do wybranego konta ROR . Jednak klienci pięciu instytucji mogą samodzielnie decydować o jej wyglądzie. Jest to opcja szczególnie popularna wśród młodszych klientów, dla których karta jest nie tylko środkiem płatniczym, ale także gadżetem.

Spersonalizowaną kartę płatniczą oferują:

 • PKO Bank Polski,
 • Bank Pekao,
 • ING Bank Śląski,
 • mBank,
 • Getin Bank.

Moja Karta w ING

Najpopularniejszą kartą płatniczą, na której można zamieścić własne zdjęcie, jest Moja Karta w ING Banku Śląskim. Zamieszczenie spersonalizowanej grafiki kosztuje tylko 15 zł. Usługa jest jednak bezpłatna dla wszystkich osób poniżej 26 roku życie. Wydana karta jest ważna 5 lat, a „plastik” posiada wszystkie funkcjonalności karty konta Visa lub Maestro.

Karta MasterCard Me mBanku

Klienci mBanku w wielu 13-24 lata, mogą spersonalizować własne karty płatnicze. Standardowo usługa kosztuje 10 zł., niemniej jednak do końca października jest ona wydawana za darmo. Dodatkowo bank oferuje wybór spośród 57 gotowych grafik.

PKO Bank Polski

PKO Bank Polski przygotował dla swoich klientów 18 gotowych wzorów grafik, które można umieścić na kartach debetowych. Opłata za tak spersonalizowaną kartę wynosi 14,90 i jest to opłata jednorazowa. Bank PKO BP uwzględnił także swoich najmłodszych klientów, dla których przygotował specjalną ofertę z wizerunkami postaci z kreskówek. Mali klienci znajdą więc tutaj kartę m.in z Johnnym Bravo, Atomówkami, Dexterem, czy też Benem 10.

Bank Pekao

Bank Pekao to kolejny bank, który ma w ofercie możliwość spersonalizowania własnej karty płatniczej spośród 74 gotowych wizerunków, na których klienci znajdą m.in. zwierzaki, widokówki z miast czy znaki zodiaku.

Getin Bank

W Getin Banku grafikę mogą zamieścić wyłącznie klienci korzystający z konta Getinu Up Free, czyli osoby do 28. roku życia. W galerii jest 12 młodzieżowych wzorów, a ich zamieszczenie na karcie jest bezpłatne.

Jeżeli więc chcemy, aby nasza karta wyróżniała się na tle innych warto rozważyć założenie konta w jednym z wyżej wymienionych banków. Pamiętajmy jednak, aby przed podjęciem takiej decyzji przyjrzeć się dokładnie ich ofercie, aby jak najmniej zapłacić (np. za prowadzenie rachunku ROR, czy przelewy krajowe), a najwięcej zyskać.

Chcesz porozmawiać
z Ekspertem Finansowym
(bezpłatnie i bez zobowiązan)


  Kredyt hipoteczny dla osób nie będących w związku małżeńskim

  Kredyt hipoteczny dla małżeństw, czy singla jest powszechny, jak jednak wynika z badań GUS, coraz więcej młodych osób woli...

  Kredyt hipoteczny w Millennium Bank

  Kredyt hipoteczny Millennium to oferta skierowana do wszystkich osób, które chcą w końcu zamieszkać “na swoim” i cieszyć się...

  program tarcza antykryzysowa

  Tarcza antykryzysowa

  Tarcza Antykryzysowa to rozwiązanie, które ma wspomóc polskie firmy przed negatywnymi konsekwencjami pandemii Covid- 19. Specjalnie dla Was zebraliśmy...

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Scroll to top