Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Karta kredytowa z kredytem do 10 000 złotych – nowość w ofercie Citi Handlowy

News Opublikowano: 13-04-2017

Citi Handlowy zaskoczył w marcu 2017 roku nowym duetem produktów pożyczkowych – karty kredytowej i kredytu gotówkowego. Przyjrzyjmy się bliżej tej wiosennej propozycji banku – czy klienci potrzebujących dodatkowych środków powinni z niej skorzystać? Zapraszamy do dalszej części wpisu.

Informacje dla klientów zainteresowanych duetem kredytowym Citi Handlowego

Na wstępie zaznaczmy, że uczestnikami promocji Citi Handlowego nie mogą zostać klienci, którzy posiadają inne karty kredytowe, pożyczki i kredyty gotówkowe lub rachunki osobiste. Jak widać propozycja jest adresowana praktycznie tylko do zupełnie nowych osób, niekorzystających dotąd z produktów tej instytucji finansowej. Przechodząc do informacji najbardziej interesujących potencjalnych kredytobiorców, czyli oprocentowania – jest ono zmienne i wynosi 10, 47% (dla przykładu reprezentatywnego przy kredycie na rok i kwotę 8800 złotych). Maksymalna kwota kredytu to 10 000 złotych.

Okres bezodsetkowy wynosi standardowo przy karcie 56 dni. Klient nie płaci ponadto za wydanie karty, transakcje bezgotówkowe, czy dodatkowe karty. W ramach promocji posiadacz karty banku Citi Handlowy jest również zwolniony z tzw. opłaty rocznej.

Promocja potrwa tylko do końca marca bieżącego roku, pozostało więc już tylko kilka dni na skorzystanie z tej oferty.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *