Karta kredytowa przedpłacona – kto taką oferuje?

Nowością na rynku jest karta kredytowa przedpłacona, która nie stawia wobec klientów praktycznie żadnych wymogów, bowiem wystarczy, iż dokonają oni zamówienia karty, a następnie doładują ją, co pozwoli swobodnie korzystać z własnych środków. Wiele osób wyraża zainteresowanie kartą kredytową przedpłaconą, bowiem chcą uniknąć kontroli wiarygodności kredytowej, której nie przechodzą pomyślnie.

Karta przedpłacona nie wymaga weryfikowania zdolności kredytowej

Wystarczy zaledwie kilkanaście minut, aby klientowi udało się zamówić pożądaną kartę kredytową przedpłaconą w Internecie. Z perspektywy zamawiającego jej największą zaletą jest brak konieczności weryfikowania zdolności kredytowej, a także możliwość uniknięcia skomplikowanych procedur identyfikacyjnych. Klienci nie muszą także martwić się koniecznością przedłożenia zaświadczenia o zarobkach, bowiem takowe jest w tych okolicznościach zbędne. Wiele firm, które proponują karty kredytowe przedpłacone, pozwala także na ich personalizację, dzięki czemu karta może mieć oczekiwany kolor, a także uwzględniać ogromną dowolność, jeśli chodzi o nazwisko, które zostanie na niej nadrukowane. Po dokonaniu wyboru karty kredytowej przedpłaconej wystarczy złożyć zamówienie, które może trafić w ręce klienta nawet już następnego dnia roboczego.

Dzięki karcie przedpłaconej nie wpadniesz w spiralę długów

System rezerwacjiwizyt onlinedla Twojej firmyTestuj 30 dni za darmo >
System rezerwacjiwizyt onlinedla Twojej firmyTestuj 30 dni za darmo >

Dużą zaletą karty kredytowej przedpłaconej jest fakt, iż klienci nie mają szansy na to, aby wpaść w spiralę długów. Wszystko za sprawą faktu, iż korzystają ze środków pochodzących z doładowania karty kredytowej przedpłaconej. Przed wyborem konkretnej karty należałoby zwrócić szczególną uwagę na sposób jej doładowywania, a także ewentualne opłaty, które mogłyby towarzyszyć temu procesowi.

Jaką kartę kredytową przedpłaconą wybrać?

Co najmniej kilka banków jest w stanie zaproponować klientom karty przedpłacone. Do ich grona zalicza się m.in. Millennium Bank, w którego ofercie dostępna jest Millennium MasterCard Prepaid. Pozwala ona na wielokrotne wpłaty, a zarazem realizowanie płatności zbliżeniowych w sklepach oraz punktach usługowych. Karta wydaje się doskonałą propozycją m.in. dla dziecka, któremu rodzice mogą przekazywać konkretną sumę pieniędzy w formie doładowania karty. W Millennium Banku karta jest bezpłatna pod warunkiem, iż w miesiącu zostanie wykonana nią co najmniej jedna operacja. W rachubę wchodzi ponadto możliwość skorzystania z darmowych wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Karty przedpłacone dostępne są także w ING i Pekao

Kontrpropozycję stanowi dostępna w ING Banku Śląskim przedpłacona Karta Maestro, która uwzględnia brak opłat za użytkowanie karty, transakcje bezgotówkowe oraz wypłatę gotówki w ramach usługi Cashback. Darmowe pozostają także zasilenia realizowane za pośrednictwem wpłatomatów ING Banku Śląskiego, a także wypłaty z bankomatów należących do ING oraz Planet Cash. Standardowo karta jest ważna 2 lub 3 lata, a minimalnym wiek jej posiadacza to 13 lat. Podobną propozycję przygotował dla klientów także Bank Pekao, w którego wypadku produkty przedpłacone nie są anonimowe i mogą mieć charakter karty podarunkowej, firmowej bądź indywidualnej.

Chcesz porozmawiać
z Ekspertem Finansowym
(bezpłatnie i bez zobowiązan)

  Kredyt hipoteczny dla osób nie będących w związku małżeńskim

  Kredyt hipoteczny dla małżeństw, czy singla jest powszechny, jak jednak wynika z badań GUS, coraz więcej młodych osób woli...

  Kredyt hipoteczny w Millennium Bank

  Kredyt hipoteczny Millennium to oferta skierowana do wszystkich osób, które chcą w końcu zamieszkać „na swoim” i cieszyć się...

  program tarcza antykryzysowa

  Tarcza antykryzysowa

  Tarcza Antykryzysowa to rozwiązanie, które ma wspomóc polskie firmy przed negatywnymi konsekwencjami pandemii Covid- 19. Specjalnie dla Was zebraliśmy...

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Scroll to top