Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Karta kredytowa Citibank z voucherem 400 zł na Allegro

News Opublikowano: 07-10-2016

Najnowsza akcja promocyjna Banku Citi Handlowego pozwala uzyskać voucher 400 zł do wykorzystania w serwisie aukcyjnym Allegro. Podstawowym warunkiem jest złożenie wniosku o kartę kredytową, zalogowanie się co najmniej raz do serwisu transakcyjnego i wykonanie transakcji bezgotówkowych na co najmniej 2 tysiące złotych.

Masz kartę kredytową w Citibanku? Nie skorzystasz z promocji

Do udziału w promocji uprawnieni są wszyscy klienci, którzy nie korzystali z oferty głównych kart kredytowych Banku Citi Handlowego po 1 stycznia 2014 roku. Voucher uzyskać mogą klienci, którzy w przeszłości korzystali z karty dodatkowej, która została wydana co rachunku głównego innej osoby.

Cztery podstawowe warunki Banku Citi Handlowego

Klienci chcący uzyskać dodatkowe środki na zakupy za pośrednictwem portalu aukcyjnego Allegro zobligowani są do złożenia wniosku w obrębie serwisu internetowego Banku Citi Handlowego, a następnie co najmniej jednokrotnego zalogowania do systemu transakcyjnego. Ponadto bank wymaga od klientów wydania co najmniej dwóch tysięcy złotych w formie transakcji bezgotówkowych. Istotna jest konieczność wykonywania co najmniej jednej transakcji kartowej miesięcznie przez okres 12 miesięcy od momentu zawarcia umowy. W przeciwnym wypadku bank będzie domagał się zwrotu 200 zł.

Voucher trafi do klienta w ciągu dwóch miesięcy

Bank zobowiązuje się przekazać wszystkim klientom, którzy spełnią warunki promocji, voucher o wartości 400 zł. Takowy zostanie udostępniony w formie elektronicznej w serwisie Citibank Online. Regulamin precyzuje, iż bon Allegro powinien trafić do klienta do końca drugiego miesiąca od momentu związania się z bankiem umową o kartę kredytową.

Bartosz
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *