Karta kredytowa Alfa Bank Millennium

Millennium Bank kilka lat temu (dokładnie w 2014 roku) przygotował specjalną kartę kredytową dedykowaną dla panów – wzorując się na Impresji adresowanej do kobiet, która cieszyła się nie małą popularnością ze strony płci pięknej. Czy karta kredytowa Alfa Bank Millennium dla mężczyzn ma tak dobre parametry, że powtórzy sukces swojego różowego odpowiednika? Zapraszamy do dalszej części artykułu.

Karta kredytowa Alfa Bank Millennium ze zwrotem środków za zakupy

Okres bezodsetkowy karty wynosi 51 dni. Dużą zaletą plastiku jest dosyć wysoki limit kredytu – 100 000 złotych daje szerokie pole manewru posiadaczowi karty. Minimalna granica kredytu to 1000 złotych.

Kolejna zaleta to zwrot pieniędzy za zakupy u wybranych partnerów programu na poziomie 5%. Wśród punktów usługowo-handlowych, które oferują częściowy zwrot pieniędzy są sklepy z częściami samochodowymi, wyposażeniem domu, odzieżą sportową i biżuterią i wiele innych. Panowie, którzy są aktywnymi konsumentami, powinni być zadowoleni z takiego rozwiązania.

Właściciel karty kredytowej Alfa Bank Millennium może również raz do roku skorzystać z nieoprocentowanych rat, dzięki czemu będzie mógł zwracać dług stopniowo (taka opcja dotyczy tylko zadłużenia do 3000 złotych, które możemy spłacać w okresie od pół roku do dwóch lat).

Aby uniknąć miesięcznych opłat związanych z użytkowaniem karty, wystarczy w ciągu miesiąca zapłacić za zakupy z jej wykorzystaniem 5 razy. W przeciwnym razie Millennium Bank obciąży nasz kwotą 7,99 złotych.

Atrakcyjny pakiet ubezpieczniowy Assistance dla posiadaczy karty kredytowej Alfa Bank Millennium (za symboliczną opłatą miesięczną wynoszącą 4,99 złotych) to kolejny z punktów przemawiających na korzyść tej oferty. Właściciel plastiku może w ramach tej opcji skorzystać z naprawy i holowania samochodu, pomocy medycznej, czy naprawy sprzętu gospodarstwa domowego.

Jak widać karta kredytowa Alfa Bank Millennium to dobra oferta oparta na korzystnych warunkach, która zadowoli każdego mężczyznę potrzebującego taniej, prosto skonstruowanej i funkcjonalnej karty.

Złóż wniosek o kartę kredytową

Oceń

Kliknij gwiazdkę aby ocenić

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Jeszcze nikt nie zagłosował, bądź pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Karta kredytowa Alfa Bank Millennium Contact Details:
12 312 02 52 customer service ,
Tel:12 312 02 52 , E-mail: biuro(at)fe24.pl
Scroll to top