Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Karnawałowa promocja pożyczkowa

News Opublikowano: 27-01-2017

Alior bank obniża oprocentowania i prowizję nawet o 50 proc., w dwóch wariantach kredytowych. Pożyczkę gotówkową możemy otrzymać nawet w 1 dzień od dnia wypełnienia wniosku. Jak można wziąć pożyczkę? Jakie formalności trzeba spełnić, aby decyzja banku o jej udzieleniu była pozytywna?

Pożyczka karnawałowa

Alior Bank rozszerzył ofertę kredytową:

  • RRSO: 10,56 proc.
  • Oprocentowanie i prowizja niższe o 50 proc.
  • Prosta formuła – wystarczy dowód osobisty.
  • Dwa warianty pożyczki do wyboru (10 000 zł na 24 miesiące, 20 000 zł na 36 miesięcy)
  • Wypłata środków nawet w jeden dzień.

Przedstawiciele Alior Banku zapewniają, że niezależnie od tego, który wariant kredytowy wybierzemy do jego otrzymania potrzebny będzie wyłącznie dowód osobisty oraz posiadanie adresu e-mail. To minimum formalności, które należy spełnić, aby bank pozytywnie rozpatrzył wniosek.

Jeżeli chcemy skorzystać z promocyjnej oferty pożyczkowej wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej Alior Banku.

Całkowity koszt kredytu

Jeżeli zdecydujemy się na pożyczkę gotówkową w Alior  Banku warto pamiętać, że całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) dla wariantu 10 000 zł, wyniesie: 11 083,10 zł, oprocentowanie stałe: 4,74%, całkowity koszt kredytu: 1083,10 zł (w tym: prowizja: 554,09 zł (5,25%), odsetki: 529,01 zł), 24 równe, miesięczne raty w wysokości 461,79 zł.

Pożyczka karnawałowa jest ciekawą opcją, dla wszystkich, którzy potrzebują gotówki na dowolny cel, w krótkim czasie. Miminum formalności, maksimum zysku. Jest to opcja dla wymagających. Pamiętajmy, że zanim zdecydujemy się na jakikolwiek kredyt przejrzyjmy wszystkie dostępne na rynku oferty. Jeżeli mamy mało czasu, na porównywanie różnych opcji, skorzystajmy z rady doradcy zawodowego.

Magdalena
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *