Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Kapitalne konto dla seniorów Banku BPH

News Opublikowano: 14-12-2016
konto bankowe

Seniorzy i wszystkie osoby, które ukończyły 55 lat mogą skorzystać z promocji „Kapitalne Konto dla Klientów ZUS”. Jest to promocyjna oferta banku BPH, z której można skorzystać do 31 marca 2017 roku. W ramach przewidzianej promocji przez 2 lata, od założenia konta, klienci banku będą mogli skorzystać ze specjalnych warunków. Czy warto założyć konto dla seniora w banku BPH? Poniżej przedstawiamy warunki niniejszej promocji.

Zalety konta dla seniora Banku BPH

Klienci, którzy założą konto między 1 kwietnia 2015 roku a 31 marca 2017 roku mogą skorzysta ze specjalnych warunków:

  • 0 zł za prowadzenie konta,
  • 5% zwrotu na konto za płatności kartą w aptekach na terenie całej Polski – do 30 zł miesięcznie,

Po zakończeniu trwania promocji „Kapitalne Konto dla Klientów ZUS” opłata za jego prowadzenie wynosić będzie 9,99 zł. Dodatkowo wszystkie osoby, które chcą skorzystać z promocji 5% zwrotu za płatności kartą w aptekach, muszą zawnioskować o kartę do Kapitalnego Konta w okresie obowiązywania promocji.

Dla kogo konto dla seniora

Z niniejszej promocji mogą skorzystać wyłącznie osoby, które:

  • Ukończyły 55 lat,
  • Otworzyły „Kapitalne Konto dla Klientów ZUS” między 1 kwietnia 2015 roku, a 31 marca 2017 roku,
  • Od 1 stycznia 2015 do dnia posiadania umowy nie posiadały konta osobistego w Alior Banku w ramach działalności przejętej z Banku BPH,
  • Zapewnią co miesiąc wpływy na Kapitalne Konto z tytułu świadczenia emerytalno – rentowego.

Oferta banku BPH skierowana jest przede wszystkim do osób już przebywających na emeryturze. Jest przede wszystkim dostosowana do ich potrzeb i możliwości. Dodatkowo oferuje darmowe przelewy krajowe i wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz w oddziałach i placówkach partnerskich obsługujących działalność przejętą przez Alior Bank z Banku BPH. Warto rozważyć założenie własnego konta, tym bardziej, że jego posiadanie jest znacznie bezpieczniejsze niż trzymanie pieniędzy w przysłowiowej skarpecie, które są przynoszone przez listonosza bezpośrednio do domu.

 

Magdalena
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *