Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Kapitał na marzenia- lokata długoterminowa PKO BP

News Opublikowano: 09-01-2017

Bank PKO BP nieustannie rozwija swoją ofertę produktową, dzięki czemu jest jednym z najczęściej wybieranych przez konsumentów. W jego ofercie znajduje się m.in. Lokata długoterminowa Kapitał na Marzenia, której okres umowy nieodnawialnej wynosi aż 12 lat. Produkt kierowany jest do wszystkich, którzy chcą gromadzić oszczędności i którym zależy na dodatkowych premiach odsetkowych za regularne oszczędzanie.

Kapitał na marzenia – podstawowe informacje

Lokata długoterminowa Kapitał na Marzenia to wygodny sposób oszczędzania nawet do 12 lat. Uczestnik programu deklaruje comiesięczne wpłaty, już od 100 zł/mc, w zależności od wybranego przez siebie Programu Oszczędzania.
Oprocentowanie lokaty oparte jest na stawce referencyjnej WIBOR 3M, zmienne co 3 miesiące oszczędzania zgredem daty jej otwarcia. Dodatkowo wszystkim uczestnikom programu za regularne oszczędzanie zagwarantowana jest premia odsetkowa. Jej wysokość uzależniona jest od regularnych, comiesięcznych wpłat na lokatę oraz wybranego przez siebie programu oszczędzania.
Bank PKO BP oferuje aż 5 różnych programów oszczędzania:

PO Pierwsza wpłata Min. Pierwsza wpłata Max.
Program 100 100 PLN 100 PLN
Program 200 200 PLN 200 PLN
Program 300 300 PLN 300 PLN
Program 400 400 PLN 400 PLN
Program 500 500 PLN 500 PLN

Istnieje możliwość otwarcia aż 5 Lokat Kapitał na Marzenia jednocześnie – po jednej z każdego programu oszczędzania. Dodatkowo każdy uczestnik programu może dokonywać maksymalnie 2 dopłat w ciągu miesiąca, w wysokości zgodnej z wybranym programem. Co istotne, Lokata Kapitał na Marzenia jest darmowa. Uczestnik programu płaci 0 zł za otwarcie, prowadzenie i likwidację lokaty oraz za realizację zlecenia stałego z konta w PKO Banku Polskim na rachunek Własnego Programu.

Ile można zaoszczędzić wpłacając miesięcznie 500 zł?

Źródło:PKOBP

Jak otworzyć Lokatę Kapitał na Marzenia?

Źródło:PKOBP

Lokata Kapitał na Marzenia to prosty sposób na systematyczne gromadzenie oszczędności.

 

 

Magdalena
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *