Kalkulator – kredytowy, oszczędnościowy, inwestycyjny

Zapraszamy do skorzystania z naszych kalkulatorów finansowych, dzięki którym będziemy mogli w łatwy sposób np. sprawdzić realną stopę zwrotu z inwestycji lub sprawdzić, jaka jest różnica w spłacie kredytu hipotecznego z ratami malejącymi a stałymi.

Jaki kredyt: raty równe czy malejące? – pytanie, które stawia sobie praktycznie każda osoba, która decyduje się lub myśli o zaciągnięciu kredytu mieszkaniowego. Sprawdź sam, które rozwiązanie jest dla Ciebie optymalne.

Na jakie mieszkanie nas stać – na jaki kredyt można liczyć przy obecnych dochodach i sytuacji rynkowej? Warto skorzystać z tego kalkulatora przy podjęciu wstępnej decyzji o zaciągnięciu kredytu hipotecznego.

Wpływ inflacji na nasze oszczędności oraz inwestycje – niewiele osób wie, że rzeczywista stopa zwrotu z inwestycji to nie tylko odjęcie od końcowego rozrachunku stopy inflacji ale także i “pamiętanie” o tzw. podatku Belki.

Wartość oszczędności w przyszłości – gdy potrzebujemy informacji lub chcemy wiedzieć, ile zarobimy na 10 letniej inwestycji o gwarantowanej stopie zwrotu w wysokości 7% w skali roku.

Oprocentowanie – nominalne a efektywne a realne – jaka jest różnica między oprocentowaniem lokaty efektywnym a nominalnym? Zobacz, aby nie dać się nabrać reklamie, tylko świadomie umieć wybierać najlepsze oferty dostępne na rynku.

W całości czy po trochu – jeżeli już odłożymy sobie środki na emeryturę to decydując się na ich wypłatę w miesięcznych ratach warto wiedzieć, kiedy się nam skończą środki?

Chcesz wiedzieć więcej? Zapytaj Doradcę o szczegóły

Oceń

Kliknij gwiazdkę aby ocenić

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Jeszcze nikt nie zagłosował, bądź pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kalkulator - kredytowy, oszczędnościowy, inwestycyjny Contact Details:
12 312 02 52 customer service ,
Tel:12 312 02 52 , E-mail: biuro(at)fe24.pl
Scroll to top