Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Inwestowanie w fundusze mBanku – promocja

News Opublikowano: 19-09-2016
pieniadze

Jak czytamy na portalu PR News we wrześniu 2016 roku, mBank już niedługo rusza z subskrypcją nowych produktów dla osób zainteresowanych inwestowaniem w fundusze, które są interesującą alternatywą dla tradycyjnych lokat. Przyjrzymy się bliżej tej propozycji mBanku.

Inwestowanie w fundusze – szczegóły promocji

Dla kogo jest dedykowana oferta nowych funduszy inwestycyjnych? mBank przygotował produkty z myślą o początkujących inwestorach, którzy stawiają pierwsze kroki na rynku funduszy. Instytucja finansowa oferuje potencjalnym inwestorom trzy strategie (o różnym stopniu ryzyka).

W ramach funduszy Dobrze Lokujących możemy w skali roku zyskać 2, 5 lub 8%. Aby móc skorzystać z oferty należy posiadać konto osobiste w mBanku. Na początek klient musi wpłacić przynajmniej 1000 złotych kapitału, później minimalna wymagana kwota to 100 złotych.

Warto wspomnieć, że inwestorzy mogą w bardzo elastyczny sposób wpłacać i wypłacać kapitał oraz na bieżąco monitorować aktualną sytuację w serwisie internetowym mBanku (opcja bieżącej wyceny portfela). Start subskrypcji przewidziany jest na 19 września bieżącego roku, a jej koniec nastąpi 11 października 2016.

Znając szczegóły oferty, odpowiedzmy sobie na pytanie, czy warto w ogóle inwestować w fundusze? Mimo, że fundusze są obarczone pewnym ryzykiem straty, warto zainteresować się taką formą inwestycji w obliczu bardzo nisko oprocentowanych lokat bankowych, fundusze to ciekawa alternatywa dla depozytów.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *