Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Idą zmiany dla klientów byłego Banku BPH

News Opublikowano: 16-01-2017

Fuzja operacyjna Alior Banku i Banku BPH dobiega końca. Pod koniec marca br. tego drugiego czekają istotne zmiany, które mogą odczuć jego dotychczasowi klienci. Ostatecznie bowiem trafią pod skrzydła Alior Banku co będzie wiązało się z tym, że ich rachunku zostaną zamienione na te z oferty Aliora. Również rachunki bankowe i mobilne zmienią się z usługi  [email protected] na rozwiązania wprowadzone przez Alior Bank.

Co czeka klientów Banku BPH?

27 marca 2017 roku klienci Banku BPH (części przejętej przez Alior) otrzymają dostęp do 800 placówek Alior Banku, a ich stroną docelową będzie już aliorbank.pl, a nie jak dotychczas bph.pl . Co istotne klienci muszą być świadomi, że zmianie ulegną również ich numery kont bankowych, oszczędnościowych, lokat terminowych, rachunków kredytowych i kart kredytowych.

Fuzja Aliora z BPH wiąże się także ze zmianami w ofercie kont, i tak np. zmiany w ofercie rachunków Banku BPH od 27 marca 2017 r będą wyglądać następująco:

Maksymalne Konto Konto Wyższej Jakości
Kapitalne Konto Konto Korzystne
Dopasowane Konto Konto Osobiste
Lubię to! Konto

Cool Konto

Sezam Student

Sezam Junior

Konto Internetowe
Konto Walutowe Private Banking

Konto Walutowe

Konto Walutowe
Sezam

Srebrny Sezam

Rachunek a’vista w PLN

Konto Srebrne
Złoty Sezam

Sezam Max

Konto Złote
Konto Osobiste Private Banking

Rachunek a’vista Private Banking w PLN

Konto Private Banking

Na podstawie: bankier.pl

Nowa oferta kont wiąże się także z dostępem do szeregu rozwiązań technologicznych oferowanych przez Alior Bank. Warunki cenowe prowadzenia rachunków w większości przypadków okażą się dla dotychczasowych klientów banku BPH korzystne. Zmieni się więc jedynie instytucja, która będzie dostarczać usługi bankowe.

Magdalena
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Tagi:
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *