Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Gratka dla oszczędzających w Millennium Banku – konto 2,50%

News Opublikowano: 09-01-2017
pieniadze

Jak wiadomo dobre konto oszczędnościowe z przyzwoitym oprocentowaniem w dzisiejszych czasach to nie lada okazja. Banki tną oprocentowanie gdzie tylko się da, szukając oszczędności, czego dotkliwe skutki odczuwamy my – klienci. Jednak jak wszędzie i tutaj zdarzają się wyjątki i prawdziwe perełki. W styczniu 2017 roku Millennium Bank ma do zaoferowania naprawdę korzystnie oprocentowane konto oszczędnościowe z wysokim limitem kwotowym i co ważne – nie tylko dla nowych klientów. Przyjrzyjmy się bliżej tej propozycji.

Dlaczego warto założyć konto oszczędnościowe Millennium Bank?

Główną zaletą rachunku oszczędnościowego Millennium Bank jest oprocentowanie na poziomie 2,50%, a także wysoki limit wpłaty na poziomie 100 000 złotych. Zgodnie z obowiązującym regulaminem, nadwyżka ponad tę wartość będzie miała 1,90% oprocentowania, co wciąż jest całkiem niezłym wynikiem. To nie koniec plusów.

Posiadaczami konta mogą zostać nie tylko osoby, które do tej pory nie posiadały rachunku w tym banku, ale i stali klienci, regularnie korzystający z usług Millennium Banku.

Warto jednak dodać, że oprocentowanie wynoszące 2,50% będzie obowiązywało tylko przez 3 miesiące. Aby móc założyć rachunek oszczędnościowy w tak atrakcyjnej formie – należy również posiadać konto osobiste w tym banku. Nie jest to jednak duża niegodność w obliczu możliwych korzyści.

Konto Millennium Bank na promocyjnych warunkach będzie można założyć do 28 stycznia 2017 roku, nie pozostało już więc zbyt wiele czasu na skorzystanie z tej okazji.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *