Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Gdzie kredyty hipoteczne potaniały?

News Opublikowano: 24-11-2016
mieszkanie

Jak wiadomo kredyt mieszkaniowy to duża życiowa inwestycja, dla większości klientów banków zawierana na kilkadziesiąt lat. Jak czytamy w listopadzie 2016 na portalu finansowym Bankier, o dziwo kredyty hipoteczny są tańsze w końcówce roku. Czyżby banki postanowiły rozluźnić swoją restrykcyjną politykę i zrobić ukłon w stronę potencjalnych kredytobiorców?

Kredyt hipoteczny w listopadzie 2016 bardziej dostępny

Na jakie profity mogą liczyć klienci różnych banków zainteresowani kredytem na mieszkanie? Przykładowo Millennium Bank oferuje klientom bezprowizyjny kredyt mieszkaniowy z niską marżą na poziomie 1,89%. Z kolei klienci ING Banku Śląskiego również mogą liczyć na niższą niż do tej pory marżę (jeśli złożą oni wniosek kredytowy do 29 listopada 2016 roku). To nie koniec zachęt ze strony banków.

Osoby planujące zaciągnięcie kredytu hipotecznego w mBanku, mogą liczyć na stałą marżę na poziomie 1,95% i to bez względu na wartość wkładu własnego. Warto dodać, że ta promocja również kończy się w ostatnich dniach listopada (dokładnie 30-ego).

Jak widać, klienci naprawdę mają w czym wybierać, co najmniej kilka banków obniżyło marże. Z pewnością wysyp promocji na kredyty mieszkaniowe w końcówce bieżącego roku to próba realizacji planu sprzedażowego założonego na 2016 rok.

Jeśli od dłuższego czasu zastanawiamy się nad zaciągnięciem kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości – teraz jest naprawdę dobry moment.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *