Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Eurobank już przyjmuje wnioski o kredyt mieszkaniowy MdM

News Opublikowano: 13-12-2016
kredy frankowy

Dobra wiadomość dla wszystkich osób zainteresowanych kupnem nieruchomości w ramach rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych. Jak czytamy na portalu Bankowo, eurobank umożliwił przyjmowanie wniosków o kredyt hipoteczny z dofinansowaniem państwa na 2017 rok już od drugiej połowy listopada 2016 roku.

Można już skałdać wnioski o kredyt mieszkaniowy MdM

Program rządowych dopłat Mieszkanie dla Młodych to dla części średniozamożnych rodaków jedyna droga do zakupu własnych czterech kątów. Każda edycja programu cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, a pula dostępnych środków wyczerpuje się w mgnieniu oka.

Eurobank wychodząc naprzeciw oczekiwaniom potencjalnych kredytobiorców, postanowił przyjmować wnioski na nadchodzący 2017 rok już od 17 listopada. Przypomnijmy, że Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK) odblokuje pulę pieniędzy przeznaczonych na MdM dopiero 1 stycznia 2017.

Przy okazji wcześniejszego przyjmowania wniosków o kredyty mieszkaniowe w ramach MdM, eurobank postanowił uruchomić promocję swojego kredytu hipotecznego, dla którego obniżył prowizję aż o 25%. w porównaniu ze standardową ofertą. Podkreślmy, że ta promocja obejmie tylko tych kredytobiorców, którzy złożą wnioski kredytowe najpóźniej 9 stycznia przyszłego roku.

Czy strategia przyjęta przez eurobank przysporzy instytucji wielu nowych klientów i zwiększy sprzedaż kredytów mieszkaniowych? Odpowiedź na to pytanie poznamy już za kilka tygodni.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *