Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Bezprowizyjny kredyt hipoteczny w Banku Millennium

News Opublikowano: 22-02-2017

W ramach najnowszej promocji osoby zainteresowane kupnem nieruchomości z pomocą finansową banku, mogą uzyskać w lutym 2017 roku w Millennium Banku kredyt hipoteczny bez prowizji. Do kiedy można składać wnioski hipoteczne i dlaczego warto wziąć udział w tej akcji? Zapraszamy do dalszej części wpisu.

Kredyt hipoteczny bez prowizji – warunki promocji

Wszyscy zainteresowani bezprowizyjnym kredytem mogą ubiegać się o jego udzielenie tylko do końca kwietnia bieżącego roku (nie pozostało więc już dużo czasu). Promocja obejmuje nie tylko kredyt mieszkaniowy, ale również inne produkty, takie jak pożyczkę hipoteczną i kredyt konsolidacyjny. To nie koniec dobrych wiadomości. Osoby, które regularnie korzystają z usług Millennium Banku i są aktywnymi klientami tej instytucji, mogą dodatkowo liczyć na niższą marżę (o pół punktu procentowego).

Z pomocą kredytu mieszkaniowego możemy sfinansować do 90% wartości nieruchomości. Przy spełnieniu pewnych warunków Millennium Bank nie obciąży klienta opłatą wynikającą ze wcześniejszej spłaty zobowiązania (wartość nadpłaconych środków nie może być większa niż 1/3 sumy kredytu hipotecznego).

Czy warto skorzystać z najnowszej promocji Millennium Banku? Naszym zdaniem z pewnością warto wziąć pod uwagę ofertę tej instytucji, zwłaszcza jeśli jesteśmy stałymi klientami.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *