Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Atrakcyjna pożyczka gotówkowa w Alior Banku

News Opublikowano: 12-01-2017

Początek 2017 roku jest całkiem optymistyczny dla klientów banków potrzebujących dodatkowej gotówki. Wśród promocji produktów zadłużeniowych, warto wspomnieć o pożyczce gotówkowej Alior Bank na atrakcyjnych warunkach, bo m.in. z obniżonym oprocentowaniem. Czy warto złożyć wniosek o środki pieniężne w tej instytucji? Zapraszamy do dalszej części wpisu.

Pożyczka gotówkowa Alior Bank – szczegóły promocji

Podstawową zaletą promocyjnej pożyczki gotówkowej jest wspomniane wcześniej niższe oprocentowanie oraz niższa prowizja – od stycznia 2017 roku klienci zapłacą o połowę mniejszą prowizję w porównaniu z wcześniejszymi warunkami banku – to spora oszczędność.

Co więcej Alior Bank postanowił znacznie uprościć procedury starania się o pożyczkę, w ramach promocji pożyczkobiorca nie musi przedstawiać pracownikom banku zaświadczeń o uzyskiwanych dochodach, wystarczy okazanie dowodu osobistego. Jak zapewniają przedstawiciele instytucji – decyzja o przyznaniu pożyczki bądź nie zostanie podjęta ciągu jednego dnia.

Ile pieniędzy jest skłonny pożyczyć nam Alior Bank? Jak czytamy na stronie internetowej instytucji – klienci mają do wyboru dwie opcje: pożyczkę o wartości 10 000 złotych z dwuletnim okresem spłaty lub pożyczkę do 20 000 złotych ze spłatą w ciągu trzech lat.

Jeśli potrzebujemy pilnie zastrzyku gotówki – warto zwrócić uwagę na noworoczną pożyczkę Alior Banku, to całkiem sensowna propozycja.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *