Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Atrakcyjna lokata 4,10% – Expander

News Opublikowano: 11-09-2016

Jak wiadomo aktualnie średnie oprocentowanie lokat bankowych nie przekracza nawet 2,00%. Poza kilkoma promocyjnymi ofertami dla nowych klientów trudno o korzystne propozycje ze strony banków. Jednak jak czytamy na portalu Expander na początku września 2016, nowi klienci firmy, którzy umówią się na wizytę w oddziale mogą założyć lokatę na bardzo korzystnych warunkach. Jakich? Zapraszamy do dalszej części wpisu.

Lokata z wysokim oprocentowaniem – podstawowe informacje

Lokata Gwarantowany Zysk z oprocentowaniem na poziomie 4,10% to aktualnie najwyżej oprocentowany depozyt na rynku. Maksymalny próg wpłaty wynosi 15 000 złotych. Jest to krótkoterminowa lokata, zakładamy ją na 3 miesiące.

Czy są jakieś minusy tej atrakcyjnej oferty? Lokatę Gwarantowany Zysk mogą założyć jedynie nowi klienci. Poza tym Expander wystosował pewne ograniczenie co liczby potencjalnych uczestników akcji promocyjnej – tylko 300 pierwszych osób może wziąć udział w promocji na tak dogodnych warunkach. Ponadto, aby założyć depozyt z oprocentowaniem na poziomie 4,10% musimy udać się osobiście do jednego z oddziałów firmy Expander. Nie ma możliwości założenia lokaty za pośrednictwem Internetu.

Mimo pewnych niedogodności, warto skorzystać z promocyjnej oferty Expandera, w porównaniu do propozycji konkurencji, firma ta oferuje naprawdę dobre warunki potencjalnym deponentom, nie ma na co czekać, biorąc pod uwagę limity osób mogących skorzystać z tego oszczędnościowego produktu.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *