Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Alior Bank szykuje podwyżki dla klientów

News Opublikowano: 19-01-2017

Zła wiadomość dla osób korzystających z usług Alior Banku, jak czytamy na portalu PRnews w styczniu 2017 roku, już wkrótce klientów banku czekają podwyżki. Za jakie produkty i usługi przyjdzie im głębiej sięgnąć do kieszeni? Szczegóły w dalszej części dzisiejszego wpisu.

Te usługi i produkty Alior Banku już niedługo zdrożeją

Fala podwyżek zaplanowana jest na początek wiosny bieżącego roku. Klienci Alior Bank zamiast 4 złotych, będą musieli zapłacić 6 złotych za wyrobienie karty płatniczej do internetowego konta, wzrośnie również koszt prowadzenia Kont Bez Opłat i Kont Rachunki Bez Opłat Plus (o 2 złote). Jak można się domyślić, to nie koniec zmian w cenniku instytucji finansowej. Instytucja obniży do 1,5% cashback wypłacany w ramach Konta Rozsądnego.

Od 27 marca 2017 roku klienci zapłacą również więcej za wypłaty gotówki z bankomatów, koszt tej operacji wzrośnie o 2 złote. Co ciekawe, bank postanowił wprowadzić również zupełnie nową prowizję – za co? Za przewalutowanie zagranicznych transakcji z użyciem kart płatniczych Visa. Jednak poza podwyżkami instytucja wprowadzi też kilka nowości, zapewne aby udobruchać nieco zniechęconych klientów. Końcem marca do oferty Alior Banku dołączy Konto Korzystne, a także karta debetowa World Elite Debit.

Jak widać Alior Bank nie zamierza rozpieszczać klientów w 2017 roku. Bardzo możliwe, że część osób postanowi przenieść się do innych instytucji finansowych, choć coraz trudniej o taką, która ”nie zdziera” z klienta – Alior to nie wyjątek, od 2016 roku banki masowo wprowadzają podwyżki za świadczone usługi.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Tagi:
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *